Ubezpieczenie życia i zdrowia


warta.szczecin@wp.pl


+48 500 468 643

WARTA DLA CIEBIE I RODZINY

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE DLA TWOJEJ RODZINY

 

Rodzina jest dla każdego z nas najcenniejsza, a bezpieczeństwo i szczęście naszych najbliższych – najważniejsze. Z myślą o bezpieczeństwie rodziny powstał Program Ubezpieczeniowy Warta dla Ciebie i Rodziny. Jest on przeznaczony dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz swoich bliskich na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych.

 

OCHRONA W KAŻDEJ SYTUACJI

Warta dla Ciebie i Rodziny gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń oraz w tak szczególnym i radosnym momencie jak narodziny dziecka. Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich trafi do szpitala, możesz także liczyć na wypłatę środków finansowych z ubezpieczenia.

 

ATRAKCYJNA CENA I NAJSZERSZY NA RYNKU ZAKRES OCHRONY

Warta dla Ciebie i Rodziny to wyjątkowa propozycja ochrony Ciebie i całej Twojej rodziny. Dzięki atrakcyjnej cenie Program jest dostępny dla każdego.

 

PROSTY SPOSÓB ZAWARCIA UMOWY BEZ DODATKOWYCH FORMALNOŚCI

W trosce o Twój komfort i wygodę w ubezpieczeniu wystarczy Twoja deklaracja przystąpienia  do Programu. Pamiętaj, że ochrona działa 24h na dobę!

 

OPIEKA MEDYCZNA DLA CAŁEJ RODZINY

W ramach Assisatnce Medycznego możesz otrzymać dostęp do usług medycznych takich jak np. opieka domowa po hospitalizacji, wizyty lekarza, pielęgniarki, czy transport do placówki medycznej.

Składka miesięczna już od 33 zł !!!

© 2019 Biuro Ubezpieczeń TUiR Warta/HDI Szczecin